• 09. ledna 2021 od 17:00 hodin - Hostinec Na Faře ve Vrčeni - Valná hromada SDH Vrčeň Zrušeno
 • 27. února 2021 od 18:00 hodin - Hostinec Na Faře ve Vrčeni - Valná hromada okrsku Čížkov Zrušeno
 • 20. března 2021 od 20:00 hodin - Hostinec Pod Rozhlednou v Železném Újezdě - Bál okrsku Čížkov Zrušeno
 • 24. duben 2021 od 09:00 hodin - Hostinec Na Faře ve Vrčeni - Jarní velitelský den okrsku Čížkov Zrušeno!
 • 22. května 2021 od 22:00 hodin - Přešín hřiště - Noční soutěž /soutěž dětí od 20:00 hodin/- nově přeloženo pořadatelem na 10. července 2021!
 • 05. června 2021 od 13:00 hodin - Sedliště hřiště - Okrsková soutěž - pořádá SDH Zahrádka Zrušeno!
 • 03. září 2021 od 19:00 hodin Hostinec na Faře - schůze výboru SDH Vrčeň
 • 18. září 2021 od 13:00 hodin - Vrčeň - náves - Memoriál Jana Chodory
 • Akce budou průběžně doplňovány a upřesňovány, a to i s ohledem na vývoj a přijatá vládní opatření v souvislosti s Covid-19.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Pozn.:

  18. května 2021 - Nepomuk - Bohoslužba s modlitbou za vlast v kostele sv. Jana Nepomuckého v rámci akce Výročí 300 let blahořečení sv. Jana Nepomuckého /Byla nám udělena stuha do praporu/

  05. července 2021 - Sedliště - Setkání rodáků /účast sborů bude ještě upřesněna/ - ZRUŠENO!

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Výbor okrsku Čížkov žádá sbory, aby do konce ledna 2021 uhradily členské příspěvky a odevzdaly hlášení za rok 2020 na OSH Plzeň-jih.

  Výbor okrsku SDH Čížkov doporučuje SDH sdružených v okrsku Čížkov, aby vzhledem k současné epidemiologické situaci nepořádaly výroční valné hromady. Věříme, že pochopíte vážnost situace a nebudete riskovat zdraví své ani zdraví svých bližních. Výroční valné hromady doporučujeme konat až po maximálním rozvolnění vládních opatření. Pamatujte, že třetí bod hasičského desatera zní: „Buď obětavý a statečný, ale jednej vždy s rozvahou, zbytečně nevydávej se v nebezpečí a dbej v činnosti hasičské svého zdraví!“

  Výbor okrsku Čížkov přeje všem členům sborů do roku 2021 štěstí, osobní pohodu a hlavně zdraví vám i vašim blízkým.  Nový velitel JSDHO a nový člen

  [úterý, 2. březen 2021]

  Od března roku 2021 dochází po letech ke změně ve funkci velitele JSDHO. Na vlastní žádost, ze zdravotních důvodů, opouští svojí funkci pan Jiří Strolený. Novým velitelem se stává dosavadní zástupce velitele pan Michal Šůs. Jiří Strolený bude i nadále působit v jednotce jako ZV. Z důvodu změny trvalého bydliště odešel z jednotky pan Richard Schöberl. Za nového člena výjezdové jednotky byl přijat pan Aleš Běloch.

  Jiřímu Strolenému děkujeme za jeho dosavadní dlouholetou a neúnavnou činnost, přejeme mu jen vše dobré, hlavně hodně zdraví a novému veliteli přejeme hodně úspěchů v jeho nové funkci.  Smuteční oznámení - Josef Eichler

  [čtvrtek, 4. únor 2021]

  Na přání rodiny, oznamujeme všem smutnou zprávu, že dne 4. února 2021 nás ve věku 69 let po těžké nemoci navždy opustil dlouholetý člen sboru dobrovolných hasičů pan Josef Eichler,  Vrčeň č.p. 34. Smuteční obřad bude v kruhu rodinném. Výbor SDH vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEHO PAMÁTCE!  Těšili jste se, přátelé, těšili?! Tak se spolu s námi těšte dál...

  Tak, jako je jisté, že letošní slavnosti opět nebudou, tak je také jisté, že my, organizátoři, nevěšíme hlavu a už máme další termín. A to si piště, že 10. a 11. června 2022 Litoměřice poznají, že hasiče nic nezastaví a nezlomí, a že ani za dva roky nezapomněli, jak se bavit.

  Je to pro nás smutná zpráva a budete nám všichni moc chybět.

  My, organizátoři, jsme se nejvíc těšili

  na středeční večer těsně před zahájením, kdy se poprvé sejdeme v zatím ztichlé Kolibě,

  rozložíme vše potřebné (z asi 250 krabic),

  umístíme stoly pro registraci (kterých je rok od roku víc),

  zapojíme kávovar (který se stane naším nejvěrnějším druhem po čtyři následující dny),

  vzájemně se poobjímáme (i chlapi s chlapama),

  vybalíme proviant (hlavně ten bohatý na sacharidy),

  zhluboka se nadechneme (abychom vydechli až v neděli odpoledne)

  a pak už na první a další a všechny z vás, kteří postupně přijíždítenajíždíte k rampě Únor, vítáte se, usmíváte, těšíte se a kypíte dobrou náladou, kterou nám pak celé dva dny předáváte.

  Ale jsme hasiči a umíme se postavit nepřízni osudu čelem.

  Přejeme vám jen vše dobré, aspoň do doby, než se potkáme osobě a vše dobré budeme společně sdílet.

  Za celý organizační tým se na setkání těší

  Iveta Holubová
  místopředsedkyně

  Sdružení pro obnovu hasičských tradic, z.s.
  412 01 Litoměřice
  tel.: 702 012 221
  info@hasicskeslavnosti.cz
  Více...  Zpráva starosty SDH Vrčeň

  [čtvrtek, 7. leden 2021]

  Vážení hasiči, bratři a sestry.

  Protože v současné nelehké době se nemůžeme sejít ani na pravidelné valné hromadě, dovolte mi několik vět. Je nám všem jasné, že jsou ohroženy i další naše naplánované akce, jako je masopust, velitelský den, hasičský bál a podobně. Přesto všechno doufejme, že tato situace nebude trvat věčně, a že se brzy zase všichni uvidíme. do té doby, zachovejte hasičům i nadále svoji přízeň. I když není možné konat valné hromady sborů, přesto na nás chce OSH Plzeň-jih do konce ledna hlášení za rok 2020 a hlavně odevzdání členských příspěvků na rok 2021. proto bych Vás chtěl poprosit, aby jste našemu pokladníkovi, který je bude vybírat, byli co nejvíce nápomocni, a podle možností můžete zaplatili přímo u p. V. Chodory st. doma.

  Dále pak bych Vám všem i vašim rodinám chtěl popřát, podle možností, hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Věřím, že toto období zdárně překonáme, a opět se spolu sejdeme na veřejnosti.

  Hodně fyzikých i duševních sil Vám přeje                                                     Starosta SDH jiří Strolený st.

  Více...


  vložil: Strolda [Aktuality] 21:07 [comment]


  Pozvánka na XX.memoriál J. Chodory

  [středa, 2. září 2020]

  vložil: Strolda [Aktuality] 21:17 [comment]


  Strana 6 z 37
  «« « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»