Pour féliciter 2020

[úterý, 24. prosinec 2019]

vložil: Strolda [Aktuality] 10:56 [comment]


Srbská proudnice 2019

[sobota, 26. říjen 2019]

V sobotu 12. října 2019 se v Srbech na hřišti konala poslední hasičská soutěž v roce 2019 s názvem "Srbská proudnice", na které naši hasiči nemohli opět chybět.

Dospělí:

1. místo Přešín

2. místo Vrčeň

3. místo Srby

Děti:

1. místo Přešín

2. místo Vrčeň

3. místo Zahrádka

Foto: Mgr. Miroslav AntonV sobotu 7. září 2019 se v kreativní zóně DEPO2015 uskutečnila velká celodenní atraktivní akce Hrdinové Plzně. Všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS) na jednom místě. Byla k vidění ukázka zásahu u dopravní nehody, při zadržování pachatelů, vyproštění osob. Návštěvníci si mohli prohlédnou nejnovější techniku hasičů, policistů i záchranářů.

Naši dobrovolní hasiči z Vrčeně, jako jediní, zde předvedli ukázku útoku v dobových uniformách se starou stříkačkou z roku 1927.

Foto: Mgr. Miroslav AntonMemoriál Jana Chodory 2019

[sobota, 28. září 2019]

V sobotu, na svátek sv. Václava, se za příjemného polojasného počasí uskutečnil 19. ročník Memoriálu Jana Chodory. Této hasičské soutěže, která se skládá ze dvou disciplín, štafety a požárního útoku, se zúčastnila tři družstva dospělých (Vrčeň, Přešín, Zahrádka) a čtyři družstva dětí (Vrčeň, Přešín, Zahrádka, Železný Újezd). V této personální sestavě naše mužstvo vystupovalo úplně poprvé, takže druhé místo je krásné, stejně tak jako i druhé místo naší mládeže. Gratulujeme vítězům z Přešína a ostatním děkujeme za jejich účast, které se vážíme.

Děkujeme rodině Velíšků za poskytnutí louky, p. Jaroslavu Barochovi za dodávku elektrické energie, p. Jiřímu Maříkovi a kol. za občerstvení, obci Vrčeň za finanční příspěvek, jakožto i všem, kteří se každoročně podílejí na této soutěžní akci.

Foto: M. Anton, P. Mašek, J. Bělochová

Více...Pozvánka - Memoriál J. Chodory

[neděle, 22. září 2019]

SDH Vrčeň si  Vás dovoluje srdečně pozvat k účasti na XIX. ročníku Memoriálu Jana Chodory, který pořádá Sbor dobrovolných hasičů Vrčeň dne 28. 09. 2019 na louce u mlýna p. Barocha ve Vrčeni.

Program:

1) Slavnostní nástup soutěžních družstev

2) provedení soutěžních disciplin - štafeta / útok  v katgoriích děti, ženy a muži

3) Nástup s vyhlášením výsledků soutěže

(Jediná příjezdová cesta je pod bývalým kravínem- za Vrčení odbočit vlevo ze silnice na Sedliště, pro pěší pak lze využít pěšinku podél řeky.)

Začátek soutěže je ve 13:00 hodin, přijďte nám pomoci navodit dobrou atmosféru pro soutěžící družstva. Občerstvení na místě zajišťuje personál z Hostince Na Faře pod vedením p. J. Maříka.

Za SDH Vrčeň Vás zve Jiří Strolený starosta SDH Vrčeň

Více...


vložil: Strolda [Aktuality] 20:10 [comment]


Oslavy 830 let obce Vrčeň

[úterý, 13. srpen 2019]

Dne 10. srpna 2019 proběhly ve Vrčeni oslavy 830 let od založení obce. Jejich součástí byla kromě jiného také výstavka hasičské techniky, výzbroje, výstroje a vystaveny byly také historické fotografie a trofeje. Fotky z této oslavy najdete pod odkazem na stránkách obce Vrčeň. I když nám počasí příliš nepřálo, byla to oslava velmi zdařilá. Proto bych chtěl všem hasičům, kteří se na této akci podíleli poděkovat za práci, kterou na oslavách odvedli.

 

Dále nás letos ještě čeká oslava 120 let od založení SDH Křečov, a to 7. září, kde vystoupíme s naší historickou stříkačkou. Dále pak 28. září nás čeká 19. ročník memoriálu p. J. Chodory, 12. října pak Srbská proudnice.

 

V příštím roce 2020 nás pak čekají dvě veliké akce a to celostátní výstava historické hasičské techniky v Litoměřicích a pak 8. srpna oslava 130 let od založení našeho hasičského sboru ve Vrčeni.

 

Přeji vám všem hodně elánu do další činnosti, byl bych rád, aby všechny tyto akce zdárně proběhly a ještě jednou Vám děkuji za Vaši práci.

 

Starosta SDH Vrčeň Jiří Strolený

Více...


vložil: Strolda [Aktuality] 16:19 [comment]


Strana 9 z 18
«« « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»