Zpráva starosty SDH Vrčeň

[čtvrtek, 7. leden 2021]

Vážení hasiči, bratři a sestry.

Protože v současné nelehké době se nemůžeme sejít ani na pravidelné valné hromadě, dovolte mi několik vět. Je nám všem jasné, že jsou ohroženy i další naše naplánované akce, jako je masopust, velitelský den, hasičský bál a podobně. Přesto všechno doufejme, že tato situace nebude trvat věčně, a že se brzy zase všichni uvidíme. do té doby, zachovejte hasičům i nadále svoji přízeň. I když není možné konat valné hromady sborů, přesto na nás chce OSH Plzeň-jih do konce ledna hlášení za rok 2020 a hlavně odevzdání členských příspěvků na rok 2021. proto bych Vás chtěl poprosit, aby jste našemu pokladníkovi, který je bude vybírat, byli co nejvíce nápomocni, a podle možností můžete zaplatili přímo u p. V. Chodory st. doma.

Dále pak bych Vám všem i vašim rodinám chtěl popřát, podle možností, hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Věřím, že toto období zdárně překonáme, a opět se spolu sejdeme na veřejnosti.

Hodně fyzikých i duševních sil Vám přeje                                                     Starosta SDH jiří Strolený st.


vložil: Strolda [Aktuality] 21:07 [comment]


Pozvánka na XX.memoriál J. Chodory

[středa, 2. září 2020]

vložil: Strolda [Aktuality] 21:17 [comment]


Plánované akce SDH Vrčeň

[středa, 2. září 2020]

3. října proběhne v Kramolíně ukázka zásahu s vozidlem IVECO a vystoupení mladých hasičů. ZRUŠENO!

10. října se bude konat v Srbech soutěž Srbská proudnice ZRUŠENO!

14. listopadu proběhne velitelský den tentokrát pořádaný zde ve Vrčeni ZRUŠENO!

27. a 28. listopadu pořádáme zabijačku.

 

Z důvodu nařízení vlády jsou některé akce bez náhrady zrušeny.


Další případné akce budou průběžně dopisovány. Případné dotazy k akcím směrujte buďto sem a nebo přímo na velitele J. Stroleného ml.


vložil: Strolda [Aktuality] 20:42 [comment]


informace na plakátku

Více...


Hasičský kroužek ve školním roce 2020/2021 Zvětšit obrázek

vložil: mistostarosta [Aktuality] 17:06 [comment]


Sbor dobrovolných hasičů ve Vrčeni srdečně zve všechny na oslavy spojené se 130. výročím založení sboru. Sobota 8. 8. 2020 se začátkem od 13:00 hodin.

Pro zajímavost uvádíme, že obecně závaznou vyhláškou obce Vrčeň je udělena výjimka z rušení noční klidu, a to od soboty 8.8.2020 od 22:00 hodin do neděle 9.8.2020 do 02:00 hodin, jelikož tyto hasičské oslavy proběhnou v rámci termínu posvícení. Výjimka jest všeobecná, bez rozdílu pořadatele.

Více...


Pozvánka - 130. výročí založení SDH ve Vrčeni Zvětšit obrázek

V sobotu 9. května 2020 proběhla hasičská brigáda. Přendavali jsme výzbroj a výstroj z vozidla AVIA zpět do HZ. Dělali jsme nové regály do zadního výklenku, repasovali jsme dlouhý dřevěný regál s botníkem, uklízelo se, třídilo se, atd..

Ještě před touto větší brigádou však proběhlo několik mnoho menších, i za občasné pomoci odborných firem. Dělali se úplně nové rozvody elektřiny, dodělávala se finální část podlahy, štukovalo se, dělal se kouřovod – odsávání výfukových plynů, několikrát se vše malovalo, natírala se podlaha a stále se něco uklízelo. Ještě chybí dodělat vnitřní osvětlení a instalovat topné panely pro zajištění nezámrzlé teploty a dalších mnoho různých drobností.

 

Více...Strana 5 z 18
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»