Pozvánka - Hasičský bál okrsku Čížkov 2014


Pozvánka - Hasičský bál okrsku Čížkov 2014 Zvětšit obrázek

vložil: Starosta [Aktuality] 12:54 [comment]


Velitelský den

[pondělí, 28. říjen 2013]

Dne 19. 10.  2013 pořádal hasičský okrsek Čížkov Velitelský den v Zahrádce. Kromě organizačních záležitostí byla hlavním tématem dne předávka vody s několika stroji. Tato předávka proběhla nejprve teoreticky v klubovně místního sboru, kde nám p. Novotný z SDH Nepomuk objasnil různé záludnosti akce a zodpověděl příslušné dotazy. Poté proběhla praktická část, a to od můstku přes potok směrem do Čečovic. Bylo použito 21 kusů hadic B, jeden rozdělovač a dva proudy s hadicí C. Celé předávky se zúčastnily stroje PS12 z Přešína, Vrčeně, Zahrádky a Srb. Tato akce proběhla bez nejmenších problémů. Škoda jen, že účast sborů nebyla větší, z jedenácti sborů v okrsku Čížkov se jich dostavilo na Velitelský den jen pět. Je potěšující, že z našeho sboru bylo přítomno 9 členů a zájem projevují i někteří naši mladí členové. Škoda, že jen někteří.


vložil: Strolda [Aktuality] 10:59 [comment]


Srbská proudnice

[sobota, 19. říjen 2013]

V sobotu 12. 10. 2013 pořádal SDH Srby soutěž hasičů s názvem Srbská proudnice. Je to již tradiční, poslední soutěžní klání hasičů v našem okolí před zazimováním techniky. SDH Vrčeň měl tentokrát zastoupení ve všech kategoriích. V kategorii muži startovalo šest družstev, naši muži se umístili na 3. místě za družstvy z Přešína a Hradišťské Lhotky. Ženy z SDH Vrčeň změřily svoje síly  z družstvem žen ze Zahrádky, které sice dosáhly velice hezkých časů v obou disciplinách, ale zkušenost našich žen je veliká, a tak zůstaly neporaženy. Také naše děti obsadily první místo, i když družstvo dětí ze Zahrádky se skládalo z mnohem mladších hasičů, a tak náš tým měl usnadněnou práci. Závěrem nutno poděkovat všem zúčastněným sborům za zdárný průběh spoutěže, zejména pak hasičům ze Srb, kteří nám tuto pěknou akci připravili a zařídili i celkem přijatelné počasí.


vložil: Strolda [Aktuality] 12:50 [comment]


Memoriál Jana Chodory

[středa, 2. říjen 2013]

V sobotu 28. 09. 2013 pořádal naš SDH 13. ročník memoriálu p. J. Chodory v hasičských disciplinách. Za krásného slunného počasí se na louce za mlýnem p. Barocha sešlo kromě spousty příznivců, kteří hasičům fandí, i osm družstev mužů, jedno družstvo žen a čyři družstva dětí. Více...


vložil: Strolda [Aktuality] 20:40 [comment]


Strana 18 z 18
«« « 14 15 16 17 18