Nový velitel JSDHO a nový člen

[úterý, 2. březen 2021]

Od března roku 2021 dochází po letech ke změně ve funkci velitele JSDHO. Na vlastní žádost, ze zdravotních důvodů, opouští svojí funkci pan Jiří Strolený. Novým velitelem se stává dosavadní zástupce velitele pan Michal Šůs. Jiří Strolený bude i nadále působit v jednotce jako ZV. Z důvodu změny trvalého bydliště odešel z jednotky pan Richard Schöberl. Za nového člena výjezdové jednotky byl přijat pan Aleš Běloch.

Jiřímu Strolenému děkujeme za jeho dosavadní dlouholetou a neúnavnou činnost, přejeme mu jen vše dobré, hlavně hodně zdraví a novému veliteli přejeme hodně úspěchů v jeho nové funkci.


vložil: místostarosta Mašek [JSDHO] 16:21 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

blovičák

sobota, 27. březen 2021
23:34

No to čumím, pán Velkosilař je velitelem JSDHO? Kdo jej dotoho vnutil a jmenoval?
Přeji vám hodně štěstí a je škoda, že starý velitel skončil.
Snad to byl ten správný krok zpět.


Napsal: blovičák [Odpovědět]

Vrčeňák

pondělí, 29. březen 2021
14:22

Prosím největšího p. Velkosilaře v ČR, aby se vyjadřoval jako velitel slušně a neurážel staré hasiče... I on bude jednou starý a nemohoucí...


Napsal: Vrčeňák [Odpovědět]

Taky rejpavec

úterý, 30. březen 2021
09:39

Ahojte lidi,
proč píšete že je to velkosilař?? Dyk je tam jen zaměstnanej stejně jako několik desítek lidiček? Není ani vedoucím údržby a dílena a není ani vedoucí sila. Což si jde podle kontaktů dohledat zde : zeten.cz/silo-blovice sekce kontakty.

Jinak mi dovolte se zeptat ještě na jednu otázku. Četl Vámi jmenovaný velitel vůbec Desatero hasičské? Podle mne asi ne, protože porušuje bod číslo 5 a hlavně se nedrží ani bodu číslo 8.
Neprojevuje tento člověk ni slušnosti, ni úcty, natož alespoň špetku pokory nejen k starším lidem.


Napsal: Taky rejpavec [Odpovědět]

bezedná pokladna

úterý, 12. říjen 2021
21:55

Sem slyšel že ty starý páprdové se prej už rok nemůžou dopočítat v hasičskej pokladně. Co tam ty důchodci furt strašej. Mají v tom bordel a stejnak nic už nedělaj. Jen ostuda! Pak se tomu prej ještě divěj a urážej mladý.


Napsal: bezedná pokladna [Odpovědět]