Nový velitel JSDHO a nový člen

[úterý, 2. březen 2021]

Od března roku 2021 dochází po letech ke změně ve funkci velitele JSDHO. Na vlastní žádost, ze zdravotních důvodů, opouští svojí funkci pan Jiří Strolený. Novým velitelem se stává dosavadní zástupce velitele pan Michal Šůs. Jiří Strolený bude i nadále působit v jednotce jako ZV. Z důvodu změny trvalého bydliště odešel z jednotky pan Richard Schöberl. Za nového člena výjezdové jednotky byl přijat pan Aleš Běloch.

Jiřímu Strolenému děkujeme za jeho dosavadní dlouholetou a neúnavnou činnost, přejeme mu jen vše dobré, hlavně hodně zdraví a novému veliteli přejeme hodně úspěchů v jeho nové funkci.


vložil: místostarosta Mašek [JSDHO] 16:21 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

blovičák

sobota, 27. březen 2021
23:34

No to čumím, pán Velkosilař je velitelem JSDHO? Kdo jej dotoho vnutil a jmenoval?
Přeji vám hodně štěstí a je škoda, že starý velitel skončil.
Snad to byl ten správný krok zpět.


Napsal: blovičák [Odpovědět]

Vrčeňák

pondělí, 29. březen 2021
14:22

Prosím největšího p. Velkosilaře v ČR, aby se vyjadřoval jako velitel slušně a neurážel staré hasiče... I on bude jednou starý a nemohoucí...


Napsal: Vrčeňák [Odpovědět]

Taky rejpavec

úterý, 30. březen 2021
09:39

Ahojte lidi,
proč píšete že je to velkosilař?? Dyk je tam jen zaměstnanej stejně jako několik desítek lidiček? Není ani vedoucím údržby a dílena a není ani vedoucí sila. Což si jde podle kontaktů dohledat zde : zeten.cz/silo-blovice sekce kontakty.

Jinak mi dovolte se zeptat ještě na jednu otázku. Četl Vámi jmenovaný velitel vůbec Desatero hasičské? Podle mne asi ne, protože porušuje bod číslo 5 a hlavně se nedrží ani bodu číslo 8.
Neprojevuje tento člověk ni slušnosti, ni úcty, natož alespoň špetku pokory nejen k starším lidem.


Napsal: Taky rejpavec [Odpovědět]

bezedná pokladna

úterý, 12. říjen 2021
21:55

Sem slyšel že ty starý páprdové se prej už rok nemůžou dopočítat v hasičskej pokladně. Co tam ty důchodci furt strašej. Mají v tom bordel a stejnak nic už nedělaj. Jen ostuda! Pak se tomu prej ještě divěj a urážej mladý.


Napsal: bezedná pokladna [Odpovědět]

rejpalek

úterý, 25. říjen 2022
07:56

Zdravím Vás
Mohu se jen hloupé zeptat, proč byly z Vaší výjezdové jednotky mlčky a tajně vyhození dva členové? To se máte tam tak dobře,že si vyhrazujeme členy?Kdo bude na řadě příště?Žr by třeba nejmladší strojník?nebo jiný služebně nejmladší člen?Vidím to i u jiných jednotek že si členy drží mimalne papírové.Ono by se také mohlo stát,že vám tma zachvilku nikdo nebude makt pane velitel.A nechápu ani pana bývalého starostu že toto jako zřizovatel jednotky dovolil.Je to celkem podraz.


Napsal: rejpalek [Odpovědět]

vrata

středa, 26. říjen 2022
11:18

vrata

To rejpalek: Odpovídám chudáčkovi, který se neumí podepsat. Činím tak naposledy, na anonymy již nebudu dále odpovídat. Vyloučení dva členové nebyli z těch, kteří by v jednotce makali. Naopak za poslední více než rok se nezúčastnili žádného nácviku, kondiční jízdy, zásahu ani školení. Byli pro jednotku zcela zbytní. Dohodl jsem se jako starosta s velitelem jednotky JSDHO, že tyto členy z jednotky vyřadíme. Prosím nepleťme si sbor dobrovolných hasičů s jednotkou - JSDHO, kterou zřizuje obec. Obec členy JSDHO vybavuje výstrojí a jiným vybavením. Kompletní výstroj pro jednoho člena jednotky vyjde cca na 50.000 Kč. Uznejte, není to málo. Proč platit takové peníze pro členy, kteří v jednotce nepracují a nemají o ni zájem? Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce není o tom kolik má členů, ale o tom kolik má aktivních členů, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a nastoupit v případě vyhlášeného poplachu a adekvátně zasáhnout ve spolupráci s dalšími složkami intergrovaného záchranného systému (IZS). Bývalý starosta Vratislav Chodora


Napsal: vrata [Odpovědět]