Oprava podlahy v hasičské zbrojnici

[sobota, 8. únor 2020]

8. února 2020 se deset členů SDH Vrčeň pustilo do první etapy generální opravy podlahy v hasičské zbrojnici. Podlaha se dělala před několika dlouhými desítkami let, postupem času byla vždy jen lokálně vyspravována. Poslední její větší oprava se uskutečnila přesně před 20 lety. Než do hasičárny natrvalo zaparkujeme těžké nákladní vozidlo Iveco, je tedy třeba vybourat celých 60 m2 betonové podlahy, zasypat kanál a udělat podlahu kompletně novou.

Poděkování patří Petrovi Hortenskému za pomoc s technikou a Petrovi Vajskébrovi, který pracoval se sbíječkou a bude nám dělat i zednické práce na vnitřních bočních stěnách zbrojnice. V rámci této opravy jsme se rozhodli, že uděláme i nové elektrické rozvody a osvětlení.


Oprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojniciOprava podlahy v hasičské zbrojnici

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!