Oslavy 830 let obce Vrčeň

[úterý, 13. srpen 2019]

Dne 10. srpna 2019 proběhly ve Vrčeni oslavy 830 let od založení obce. Jejich součástí byla kromě jiného také výstavka hasičské techniky, výzbroje, výstroje a vystaveny byly také historické fotografie a trofeje. Fotky z této oslavy najdete pod odkazem na stránkách obce Vrčeň. I když nám počasí příliš nepřálo, byla to oslava velmi zdařilá. Proto bych chtěl všem hasičům, kteří se na této akci podíleli poděkovat za práci, kterou na oslavách odvedli.

 

Dále nás letos ještě čeká oslava 120 let od založení SDH Křečov, a to 7. září, kde vystoupíme s naší historickou stříkačkou. Dále pak 28. září nás čeká 19. ročník memoriálu p. J. Chodory, 12. října pak Srbská proudnice.

 

V příštím roce 2020 nás pak čekají dvě veliké akce a to celostátní výstava historické hasičské techniky v Litoměřicích a pak 8. srpna oslava 130 let od založení našeho hasičského sboru ve Vrčeni.

 

Přeji vám všem hodně elánu do další činnosti, byl bych rád, aby všechny tyto akce zdárně proběhly a ještě jednou Vám děkuji za Vaši práci.

 

Starosta SDH Vrčeň Jiří Strolený


vložil: Strolda [Aktuality] 16:19 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!