Hra plamen / Srbská proudnice

[pondělí, 22. říjen 2018]

Sobota 13. 10. 2018 byla co se týče hasičských soutěží velmi bohatá. Proběhly hned dvě soutěže. V dopoledních hodinách se naše děti zúčastnily v rámci hry "Plamen" braného závodu v Blovicích, kde naše hlídka obsadila předposlední místo.


Tentýž den odpoledne se zúčastnily naše dvě družstva dětí, mladší a starší, soutěže " Srbská proudnice " kde v konkurenci dětí z Přešína a Žel. Újezda obsadilo družstvo starších I. místo a družstvo mladších pak IV. místo. Za jejich přístup k soutěžím celému hasičskému kroužku děkujeme, poděkování patří také vedoucím pí. L. Strolené a p. T. Chouňovi, bez kterých by tento kroužek nemohl fungovat.

Ještě se vrátím k soutěži " Srbská proudnice" které se zúčastnilo také družstvo mužů. To ve velmi oslabené sestavě obsadilo nakonec II. místo za družstvem mužů z Přešína, III. místo pak obsadili místní hasiči ze Srb a poslední IV místo pak také velmi oslabené družstvo ze Žel. Újezda. Za íşčast i umístění je třeba všem poděkovat a doufat, že se přÚtě sejdeme opět v silnější setavě, i když na družstvo z Přešína asi nikdy nebudeme mít sil.

Jiří Strolený


vložil: Strolda [Aktuality] 17:27 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!