XV. Memoriál Jana Chodory

[neděle, 20. září 2015]

V sobotu 19. 09. 2015 pořádal náš Sbor XV. ročník memoriálu p. J. Chodory. Za krásného slunného počasí se v soutěži utkalo  5 družstev mužů a 1 družstvo žáků. I když byla účast sborů letos slabší, přesto měla soutěž dobrou úroveň. První místo obhájilo družstvo z Hradišťské Lhotky, na místě druhém se umístilo družstvo z Přešína, třetí skončilo družstvo ze Sedliště a na naše družstvo zbyla pouze bramborová medaile za čtvrté místo. Na místě posledním se umístilo družstvo ze Srb. Žáci letos neměli žádnou konkurenci, a i přes to, že se jim v útoku ropojily hadice, odvedli pěkný výkon. Závěr akce ukončila ukázka práce se psem, která byla završená zadržením pachatele. Tato ukázka zadržení měla velký ohlas, nejen ze strany dospělých, ale hlavně od dětí. K dobré pohodě a spokojenosti všech, kteří náš memoriál navštívili, přispěl se svým bohatým občerstvením náš místní hostinský Jiří Mařík, za což si zaslouží poděkování. Poděkování patří také panu J. Velíškovi za zapůjčení louky pro náš memoriál. Poděkovat bych měl i všem těm, kteří se podíleli na přípravě, chodu a následném úklidu po memoriálu.
Za SDH Vrčeň Jiří Strolený st.


XV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana ChodoryXV. Memoriál Jana Chodory

vložil: Starosta [Aktuality] 14:06 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!