Srbská proudnice

[sobota, 19. říjen 2013]

V sobotu 12. 10. 2013 pořádal SDH Srby soutěž hasičů s názvem Srbská proudnice. Je to již tradiční, poslední soutěžní klání hasičů v našem okolí před zazimováním techniky. SDH Vrčeň měl tentokrát zastoupení ve všech kategoriích. V kategorii muži startovalo šest družstev, naši muži se umístili na 3. místě za družstvy z Přešína a Hradišťské Lhotky. Ženy z SDH Vrčeň změřily svoje síly  z družstvem žen ze Zahrádky, které sice dosáhly velice hezkých časů v obou disciplinách, ale zkušenost našich žen je veliká, a tak zůstaly neporaženy. Také naše děti obsadily první místo, i když družstvo dětí ze Zahrádky se skládalo z mnohem mladších hasičů, a tak náš tým měl usnadněnou práci. Závěrem nutno poděkovat všem zúčastněným sborům za zdárný průběh spoutěže, zejména pak hasičům ze Srb, kteří nám tuto pěknou akci připravili a zařídili i celkem přijatelné počasí.


Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]Srbská proudnice [2013]

vložil: Strolda [Aktuality] 12:50 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!