Memoriál Jana Chodory

[středa, 2. říjen 2013]

V sobotu 28. 09. 2013 pořádal naš SDH 13. ročník memoriálu p. J. Chodory v hasičských disciplinách. Za krásného slunného počasí se na louce za mlýnem p. Barocha sešlo kromě spousty příznivců, kteří hasičům fandí, i osm družstev mužů, jedno družstvo žen a čyři družstva dětí.

Náš sbor byl zastoupen dvěma družstvy mužů, jedním družstvem žen a dvěma družstvy dětí. Všechna družstva si vedla velmi dobře. Putovní trofej za první místo si letos odvezlo družstvo mužů z Přešína, které nekompromisně porazilo loňského obhájce z Hradišťské Lhotky, na které zbylo druhé místo.

Na třetím místě skončilo první družstvo našich mužů. Druhé naše družstvo mužů obsadilo páté místo. Ženy tentokrát neměly konkurenci, ale i tak podaly velice pěkný výkon. Družstvu našich starších dětí patřilo po perfektním výkonu první místo.

Druhé místo obsadilo družstvo dětí z Nepomuka a třetí příčka patřila opět našemu družstvu, a to těm nejmladším. Pochvalu za čtvrté místo zaslouží také družstvo dětí ze Zahradky, které má ve svých řadách většinou předškoláky.

Poslední disciplínou bylo již tradiční přetahování lanem. Družstvo našich mužů, které bylo několik let neporazitelné, našlo své přemožitele, a to spojením družstev vrčeňských žen a dětí.

Ke zdárnému průběhu soutěže přispěl kromě počasí také p. T. Pečenka se svým občerstvením. Poděkování patří hlavně lidem, kteří se podíleli na přípravě tohoto memoriálu. Doufám, že se příští rok na 14. ročníku memoriálu p. J. Chodory budeme těšit hojné účasti fanoušků a soutěžících družstev.


Memorial J.Chodory [2013]Memorial J.Chodory [2013]Memorial J.Chodory [2013]Memorial J.Chodory [2013]Memorial J.Chodory [2013]Memorial J.Chodory [2013]

vložil: Strolda [Aktuality] 20:40 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!